Ons aanbod
Je zoekt naar particulier koopaanbod in Harmelen van het type woonhuis.
Zoekopdracht verfijnen
Filters toepassen
Uitgebreid zoeken
Reset zoekopdracht
Filters toepassen
Zoekopdracht verfijnen
8 objecten gevonden
Prijs
Adres
Postcode
Lijst
Galerij
Kaart
Te koop: Johan Frisolaan 16, 3481CW Harmelen
€ 495.000,- k.k.
€ 5.000,-/m
2
hofjeswoning, eengezinswoning, woonhuis, hoekwoning
4
3
99 m²
229 m²
ID
41
Foto's
Als favoriet opslaan
2
Video's
Object volgen
Nieuw in verkoop
Te koop: Tiendweg 26, 3481GT Harmelen
€ 1.475.000,- k.k.
€ 8.380,68/m
2
eengezinswoning, woonhuis, vrijstaande woning
5
3
176 m²
3.075 m²
ID
80
Foto's
Als favoriet opslaan
2
Video's
Object volgen
Nieuw in verkoop
Verkocht onder voorbehoud: De Joncheerelaan 5, 3481GN Harmelen
€ 595.000,- k.k.
€ 5.000,-/m
2
eengezinswoning, woonhuis, twee onder een kap woning
4
3
119 m²
305 m²
ID
35
Foto's
Als favoriet opslaan
2
Video's
Object volgen
Verkocht onder voorbehoud
Verkocht: Meidoornlaan 8, 3481XL Harmelen
€ 775.000,- k.k.
€ 5.419,58/m
2
eengezinswoning, woonhuis, hoekwoning
6
4
143 m²
229 m²
ID
34
Foto's
Als favoriet opslaan
2
Video's
Object volgen
Verkocht
Verkocht: Burgemeester Timmermanslaan 39, 3481BL Harmelen
€ 475.000,- k.k.
€ 4.523,81/m
2
eengezinswoning, woonhuis, tussenwoning
5
4
105 m²
158 m²
ID
35
Foto's
Als favoriet opslaan
2
Video's
Object volgen
Verkocht
Verkocht: Berkenlaan 78, 3481XR Harmelen
€ 415.000,- k.k.
€ 4.825,58/m
2
eengezinswoning, woonhuis, tussenwoning
3
2
86 m²
130 m²
ID
30
Foto's
Als favoriet opslaan
2
Video's
Object volgen
Verkocht
Verkocht: Jaagpad 13, 3481ET Harmelen
€ 375.000,- k.k.
€ 5.597,01/m
2
eengezinswoning, woonhuis, hoekwoning
4
3
67 m²
93 m²
ID
32
Foto's
Als favoriet opslaan
2
Video's
Object volgen
Verkocht
Verkocht: Batestein 13, 3481BD Harmelen
€ 495.000,- k.k.
€ 6.111,11/m
2
eengezinswoning, woonhuis, tussenwoning
5
4
81 m²
198 m²
ID
37
Foto's
Als favoriet opslaan
2