Zoekopdracht verfijnen
21 objecten gevonden
<
1
2
3
>
>>
Te koop: Meer Van Lugano 18, 3446JZ Woerden
€ 950.000,- k.k.
€ 6.785,71/m
2
waterwoning, woonboot, woonhuis, vrijstaande woning
5
4
140 m²
416 m²
ID
48
Foto's
Als favoriet opslaan
2
Video's
Object volgen
Nieuw in verkoop
Te koop: Johan Frisolaan 16, 3481CW Harmelen
€ 495.000,- k.k.
€ 5.000,-/m
2
hofjeswoning, eengezinswoning, woonhuis, hoekwoning
4
3
99 m²
229 m²
ID
41
Foto's
Als favoriet opslaan
2
Video's
Object volgen
Nieuw in verkoop
Te koop: Tiendweg 26, 3481GT Harmelen
€ 1.475.000,- k.k.
€ 8.380,68/m
2
eengezinswoning, woonhuis, vrijstaande woning
5
3
176 m²
3.075 m²
ID
80
Foto's
Als favoriet opslaan
2
Video's
Object volgen
Nieuw in verkoop
Te koop: Gebr. Grimmkade 39, 3446BZ Woerden
€ 375.000,- k.k.
€ 5.597,01/m
2
appartement, galerijflat, appartement
3
2
67 m²
ID
27
Foto's
Als favoriet opslaan
2
Video's
Object volgen
Nieuw in verkoop
Te koop: Prins Johan Frisostraat 2, 3466LZ Waarder
€ 875.000,- k.k.
€ 4.419,19/m
2
bungalow, woonhuis, vrijstaande woning
8
4
198 m²
707 m²
ID
47
Foto's
Als favoriet opslaan
2
Video's
Object volgen
Nieuw in verkoop
Te koop: Beaujolaisgaard 18, 3446WN Woerden
€ 975.000,- k.k.
€ 5.078,12/m
2
eengezinswoning, woonhuis, half vrijstaande woning
6
4
192 m²
241 m²
ID
37
Foto's
Als favoriet opslaan
2
Video's
Object volgen
Nieuw in verkoop
Verkocht: De Bree 23, 2415BE Nieuwerbrug aan den Rijn
€ 975.000,- k.k.
€ 6.250,-/m
2
eengezinswoning, woonhuis, vrijstaande woning
5
4
156 m²
867 m²
ID
70
Foto's
Als favoriet opslaan
1
Video
Object volgen
Verkocht
Verkocht onder voorbehoud: De Joncheerelaan 5, 3481GN Harmelen
€ 595.000,- k.k.
€ 5.000,-/m
2
eengezinswoning, woonhuis, twee onder een kap woning
4
3
119 m²
305 m²
ID
35
Foto's
Als favoriet opslaan
2
Video's
Object volgen
Verkocht onder voorbehoud
Verkocht onder voorbehoud: Linschoterweg 21, 3446GC Woerden
€ 495.000,- k.k.
€ 5.892,86/m
2
eengezinswoning, woonhuis, tussenwoning
4
3
84 m²
169 m²
ID
26
Foto's
Als favoriet opslaan
2
Video's
Object volgen
Verkocht onder voorbehoud
Verkocht onder voorbehoud: Mijzijde 84, 3471GR Kamerik
€ 1.395.000,- k.k.
€ 7.045,45/m
2
bedrijfsdienstwoning, eengezinswoning, woonhuis, vrijstaande woning
8
7
198 m²
1.243 m²
ID
51
Foto's
Als favoriet opslaan
1
Brochure
Object volgen
Verkocht onder voorbehoud
<<
<
1
2
3